Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na otwarciu sklepu z tanią odzieżą w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2018 r. o 16:30 Powrót do artykułu
Ja mam tyle ciuchów,że oddaje biednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do @Agi żenada to twoja znajomość j. polskiego... Co do ciuchlandów -fakt że głównie zakupy na handel idą. Taki łatwy biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się w Ciuchlandzie ubieram w Zamościu ,Skarpetki,Majtki nawet ,a Pracuję codziennie Tylko za marne 6 zł W Tricolore w Galerii Twierdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący i smutny to jest fakt relacjonowania takich "wydarzeń" przez lokalną prasę.. Coraz niżej upadacie w rozpaczliwej pogoni za klikalnością, ale to ślepa uliczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam dziś, sam Norbi przyjechał na otwarcie, obsługiwał na kasie, facet z humorem. Kupiłam 2 pary stringów po otyłej Norweżce, mocno przetarte w kroku, ale stary zachwycony, bo są z koronki i wszystko widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym się wstydził tam stać, jestem w szoku że tyle ludzi stoi po używane ubrania, jakiś Angol wyrzucił ubrania bo kupił se nowe a te przepocone wypierd.... do kontenerów a nasi sąsiedzi z ulicy stoją przed sklepem jak debile i jeszcze są zadowoleni że kupili zaspermione łachy. I ja im gratuluje, że je nabyli, niech noszą a jak im się znudzi to niech wrzucą do kontenera to może znowu jakiś sąsiad nabędzie w tym samym sklepie te same okazje. Wtedy to już będzie wszystko po 50 % ceny i tak w kółko aż najbiedniejsza sąsiadka kupi je za złotówkę. Tylko ten zapach zawsze będzie się ciągnął.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Było 20 razy więcej ludzi niż na schadzce KODerastów po sądem na Krakowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się naród wystroił jak stróż w Boże Ciało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ciuchy są dezynfekowane w komorach gazowych chemią stąd ten zapach. Za pierona nie da się tego pozbawić. Nawet kilka lat po iluś tam praniach nadal jest wyczuwalny jak sie prasuje z parą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damy sie stroic poszly, zenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja puściłem takiego bąka, że chyba cała kwatera musiała słyszeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pokazuje skale biedy w naszym regionie. To smutne.
 Nie skalę biedy tylko skalę głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za darmo nie chce tego syfu co ktoś nosił na swojej ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I CAŁY PATOLOGICZNY LUBLIN POKAZAŁ SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE NA CAŁA POLSKE,NIE DOŚC ZE GADAJA ZE LUBLIN TO NAJWIEKSZE MIASTO ZYDOWSKIE TO JESZCZE TAKIE SCENY JAK Z BRAM NA LUBARTOWKIEJ-WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
event :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za komuny otwierano Pewexy Baltony a za Pisu ciuchland .ale dobrobyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Polska nie jest śmietnikiem Europy. Za czym ta kolejka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zara puszcze pawia.. ble...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to reklama, ten ciuchland jest juz tam od dawna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah gada blondynka z szatynką :D nic tylko CIUCHY kupowac oryginalne noszone tylko przez jedna osobe która w nie pierdziała :D Ale lepiej wyjśc na miasto sprawiając wrażenie że mamy super ciuch niż taki ze zwykłej hurtowni :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...